Dynamisch, midden in de actualiteit en met een groot netwerk
Nicole Lemmen werkt sinds begin 2009 als beleidsadviseur: “Na mijn studie politicologie aan de Universiteit van Amsterdam ben ik aan de slag gegaan als junior beleidsadviseur op de afdeling Algemene Beleidszaken (ABZ). Ik heb in het begin met collega’s meegewerkt aan diverse dossiers waaronder intermediaire distributie, consumentenbeleid en onderwijs. Daar leer je veel van! Je doet kennis op over uiteenlopende onderwerpen en werkwijzen. Iedere adviseur heeft zijn/haar eigen aanpak. Ook leer je zo de organisatie goed kennen.
Lees verder
Contacten zorgen voor blikverbreding
Evert van Steenbergen werkt sinds januari 2007 als senior statisticus:
“Elke dag word ik verrast door vragen uit de praktijk over ons cijfermateriaal. Dan spreek ik een verzekeraar, stakeholder of geïnteresseerde consument die meer wil weten over onze berekeningen. Het Centrum voor Verzekeringsstatistiek (CVS) waarvoor ik werk, is onderdeel van het Verbond en wij berekenen van allerlei soorten verzekeringen diverse statistieken zoals aantallen, schadebedragen, schadekansen, etc.
Lees verder
Veel vrijheid bij invulling van mijn werk
Carla de Voeght werkt alweer een aantal jaar als manager financieel-economische zaken:
“Ik houd me voornamelijk bezig met het maken van de begroting, jaarrekening en periodieke rapportages. Nagenoeg alles wat met ‘geld’ te maken heeft, passeert mijn bureau. Door mijn werk kom ik in aanraking met de vele verschillende dossiers waarmee het Verbond zich bezighoudt. Dit beslaat een veel breder en maatschappelijk gebied dan wat mensen kunnen bedenken Het werken bij het Verbond blijft dan ook heel afwisselend en boeiend.
Lees verder
Middenin de politieke arena bij een speler van formaat
Jelmer Alberts werkt sinds juli 2009 bij het Verbond als European Affairs Officer:
“Het spreekt mij aan dat het Verbond een van de invloedrijkste belangenbehartigers van Nederland is. In de verzekeringssector werken zo’n 60.000 mensen en er gaat jaarlijks zo’n 70 miljard euro aan premie-inkomsten in om. Daarmee is het een belangrijke economische sector en dat maakt het Verbond als belangenbehartiger een speler van formaat.
Lees verder