Activiteitenarchief
Filter op tekst
Filter op Type activiteit
Filter op pijler
Filter op jaar
Filter op maand

Testen van EOS: nut en noodzaak
Waarom is het testen van elektrische opslagsystemen (EOS) zo belangrijk? In dit webinar leggen Mlab Testing en SolaX Power uit welke testen er zijn, hoe ze worden uitgevoerd en wat de resultaten betekenen. Je krijgt inzicht in onder andere de UL9540A-testen en hoe deze invloed hebben op EOS-producten. Ook leer je waar je op moet letten bij het beoordelen van testuitkomsten voor acceptatie.

Een kijkje achter de schermen bij⦠de jaarwerkcontrole
De accountant komt de komende jaren vaker langs bij verzekeraars vanwege toenemende controles. Die gaan niet alleen over cijfers, maar ook over duurzaamheidsbeleid. KPMG-experts Mark Kasander en Victor Vincent geven op 7 mei een inkijkje in de regels rond de jaarwerkcontrole. Mis dit webinar niet en meld je snel aan.

Digitale Toegankelijkheid: Van visie naar jouw praktijk!
Vanaf 2025 moet jouw organisatie voldoen aan de European Accessibility Act. Maar hoe pak je dit concreet aan? In dit webinar krijg je inzicht in de eerste stappen, praktijkvoorbeelden en waardevolle tips om digitale toegankelijkheid binnen jouw organisatie te borgen.

Eigen regie bij re-integratie (ERIRE)
Hoe kunnen zieke werknemers sneller en effectiever re-integreren? Verzekeraars, arbodiensten en het UMCG onderzoeken samen hoe eigen regie hierbij kan helpen. Tijdens het webinar op 16 april delen we de eerste inzichten en ervaringen uit dit onderzoek. Meld je aan en ontdek wat dit betekent in een tijd van stijgende WIA-instroom en een krappe arbeidsmarkt!