Activiteitenarchief
Filter op tekst
Filter op Type activiteit
Filter op pijler
Filter op jaar
Filter op maand

Aansprakelijkheidsevent 2025
Op 30 januari staat het Verbond van Verzekeraars in het teken van aansprakelijkheid! Laat je in één middag bijpraten door 12 experts over actuele aansprakelijkheidsthema’s zoals AI, cyber en klimaat. Ontmoet vakgenoten en vergroot je kennis. Zet het in je agenda en meld je aan!

Geldzorgen signaleren, bespreken en doorverwijzen
Één op de drie huishoudens in Nederland heeft moeite met rondkomen en ondervindt financiële problemen. Hoe ga je als verzekeraar om met mensen in deze situatie? Het Protocol betalingsachterstanden geeft je hiervan allerlei praktische handvatten In deze tweedelig webinarserie ‘Geldzorgen signaleren, bespreken en doorverwijzen’ gaan we erop in hoe je hiermee aan de slag kunt. Meld je nu aan!

Toekomst Berichtenverkeer en Professionele Pensioenaangifte
Vanuit het Innovatie Platform staan 4 use cases op de agenda: ‘Digitaal Paspoort Verzekeren’, ‘Sectorale Inkoop’, ‘Sectoraal berichtenverkeer’ en ‘Professionele Pensioenaangifte’. Laat je informeren over de stand van zaken, lessons learned, de ideeën voor 2025 en praat mee. Zijn we nog steeds op de goede weg om de innovatiekracht van de sector te vergroten?

EOS onder een vergrootglas: risico’s, richtlijnen en verzekerbaarheid rondom elektrische opslagsystemen
De ontwikkelingen rondom elektrische opslagsystemen gaan razendsnel, maar de daarbij behorende risico's zijn nog relatief onbekend. In dit webinar zullen we samen met het NIPV, verzekeraars en leden van de branchevereniging Energy Storage Nederland het gesprek hierover aangaan.