Skip to Content
Shutterstock 2248912697
4 april 2025
12.30-17.30
Opleiding
Prijs voor leden:
Dit symposium valt onder het lidmaatschap van het Verbond van Verzekeraars.
Prijs voor anderen:
€ 299,-

Het ACIS-symposium op 4 april is volgeboekt. Aanmelden is niet meer mogelijk. Het volgende ACIS-symposium is op 21 november a.s. Meer informatie volgt. 

Op vrijdag 4 april 2025 organiseert het Amsterdam Centre for Insurance Studies (ACIS) in samenwerking met JPR Advocaten en Uitgeverij Paris het symposium ‘Actualiteiten in het verzekeringsrecht 2025’.

Het symposium vindt plaats in de Industrieele Groote Club, Dam 27, Amsterdam. Aangeraden wordt om met het openbaar vervoer te komen. De locatie bevindt zich op nog geen kilometer van het Centraal station. Parkeren is mogelijk in Q-Park De Bijenkorf.

Deelname aan het symposium levert 4 NOvA-punten op. De toegangsprijs bedraagt € 299. Voor ACIS-onderzoekers, Master Verzekeringskunde/I&R alumni en -studenten en leden van het Verbond van Verzekeraars is deelname gratis, die kosten worden centraal afgerekend.

Klik hier voor het programma.