Skip to Content
Shutterstock 2162803311

30 september 2025

30 september 2025
Online

Dit webinar staat open voor zowel leden van het Verbond van Verzekeraars, (associate) partners als voor andere geïnteresseerden.

Prijs voor leden:
gratis
Prijs voor anderen:
gratis
Webinar
Waarom je dit niet wilt missen

Dit is hét moment om je bedrijf voor te bereiden op de aankomende Wet implementatie richtlijn loontransparantie mannen en vrouwen. Hoewel de wetgeving pas op 7 juni 2026 ingaat, kun je nu al stappen ondernemen om ervoor te zorgen dat je straks niet voor verrassingen komt te staan. Zelfs als jouw bedrijf niet direct door deze wetgeving wordt geraakt, is het belangrijk om mee te doen. De wetgeving komt eraan en voorbereiding is essentieel. Bovendien vraagt de huidige krappe arbeidsmarkt om meer gelijkheid tussen mannen en vrouwen. Dit is jouw kans om te laten zien dat jouw bedrijf luistert naar wat de maatschappij wil.

Waarom ook jij erbij moet zijn

Cao-partijen hebben afgesproken om een kaderregeling te ontwikkelen met aspecten van de Europese Richtlijn en/of Nederlandse wetgeving. Ondanks dat de Nederlandse wetgeving tot dusver uitblijft, volgt op korte termijn een uitgebreide handreiking namens de paritaire Werkgroep Equal pay. Hierin staat veel relevante informatie voor werkgevers: verplicht leesvoer voor iedere medewerker die met beloning te maken heeft!

Tijdens dit webinar neemt Babette Pouwels je mee in de handreiking. Samen met Annemarie Lekkerkerker worden alle vragen beantwoord die je hebt over de wetgeving en de handreiking.

Omdat we heel benieuwd zijn welke vragen jij nu al hebt, ontvangen wij graag jouw vragen via cao@verzekeraars.nl zodat onze sprekers zich goed kunnen voorbereiden en we het webinar kunnen laten aansluiten op jouw informatiebehoefte.

Lees hier de handreiking (vanaf 8 september aanstaande) en stel alle vragen die je hebt via cao@verzekeraars.nl en uiteraard tijdens het webinar zelf.

Wat je kunt verwachten

• Antwoorden op je vragen.
• Inzicht in de aankomende wetgeving en hoe je je hierop kunt voorbereiden.

Meld je nu aan en zorg dat je klaar bent voor de toekomst!

Bestemd voor

Dit webinar is extra van belang voor HR-professionals, directie/management en OR-leden werkzaam bij zowel leden als andere geïnteresseerden.

Programma

Datum: dinsdag 30 september 2025
Aanvang: 15.00 uur
Duur: ca. 1 uur

Sprekers

Babette Pouwels - specialist in gelijke beloning tussen mannen en vrouwen
Annemarie Lekkerkerker - directeur Onderlinge Verzekeringsmaatschappij Rijn en Aar en tevens lid van de Werkgroep Equal pay.

Kosten

Er zijn geen kosten verbonden aan deelname aan dit webinar.

Hoe kun je deelnemen aan dit webinar?

De registratie voor dit webinar verloopt via de aanmeldknop op deze pagina. Je hoeft je niet op een andere plek aan te melden. De deelnamelink ontvang je ruim van tevoren per e-mail.

Kun je op het moment van het webinar niet kijken? Geen probleem! Het webinar is ook terug te kijken op een moment dat het jou wél uitkomt. Dit kan via de deelnamelink die je ontvangt na aanmelding.

PA-certificaat

Na dit webinar heb je
• (meer) kennis over het onderwerp gelijke beloning;
• meer informatie gekregen over wat er op je af gaat komen met betrekking tot dit onderwerp;
• handige tips en tricks gekregen over dit onderwerp,
• kennis genomen van het perspectief m.b.t. onderwerp zowel vanuit werkgevers-, als werknemersperspectief.

Dit webinar draagt bij aan het actueel houden van relevante kennis en kunde over dit thema.

PE-punten

Met het bewijs van deelname (PA-certificaat) kun je op de website van het NIVRE (onder Permanente Educatie) zien of aan dit webinar PE-punten zijn toegekend.

Complianceregeling Mededinging

Deelnemers aan dit evenement vallen onder de Complianceregeling Mededinging van het Verbond en worden geacht zich te houden aan de geldende mededingingsregels en met de inhoud van de regeling bekend te zijn.

Privacyverklaring

De Insurance Academy is onderdeel van het Verbond van Verzekeraars. Op de verwerking van persoonsgegevens die aan de Insurance Academy worden verstrekt is daarom de privacyverklaring van het Verbond van Verzekeraars van toepassing. Artikel 5 van die verklaring handelt specifiek over gegevens die worden verstrekt in het kader van deelname aan een activiteit of bijeenkomst van het Verbond (de Insurance Academy).

Meer informatie?

Voor meer informatie of vragen kun je contact opnemen met Ellen den Rooijen via cao@verzekeraars.nl.