Handelingsperspectief bij brand
10.30 - 16.30 uur
Het hele programma staat open voor zowel leden van het Verbond van Verzekeraars als voor andere geïnteresseerden.
Na het grote succes van voorgaande jaren organiseert de Technische Commissie Schade Preventie van het Verbond van Verzekeraars op 19 november opnieuw de Preventiedag. Hét netwerkevent voor iedereen in de schadebranche die zich bezighoudt met preventie!
Meld je nu aan! Aanmelden kan t/m dinsdag 17 november a.s., 12.00 uur.
De Preventiedag staat dit jaar in het teken van handelingsperspectief bij brand. Want het risico op brand is steeds groter. Hoe gaan we om met batterijen, groot en klein? Hoe bereiden we ons voor op natuurbranden en gaan we ermee om? En hoe zorg je ervoor dat een brand in het buitengebied geblust kan worden? Verschillende experts nemen je op deze dag mee bij hun kennis en ervaringen.
Daarnaast zal de Technische Commissie Schade Preventie van het Verbond in de middag de brochure Elektra lanceren. De middag wordt afgesloten door de Brandwondenstichting.
Bestemd voor
Het hele programma staat open voor zowel leden van het Verbond van Verzekeraars als voor andere geïnteresseerden. Deelname is vooral interessant voor risicobeoordelaars, acceptanten en iedereen die zich met schadepreventie bezighoudt of die daar anderszins belangstelling voor heeft.
Inloop vanaf 10.00 uur, start programma 10.30 uur
Einde : 16.30 uur met een netwerkborrel
10.30 uur | Welkom door Berry Looijen
10.40 uur | Inzet bij een batterijbrand | William van Loenen-Goedhart
11.20 uur | De nieuwe EOS module onder SCIOS Scope 10 | Mirjam van Helvoirt
12.00 uur | Lunchpauze
13.15 uur | Blussen van EOS in een brandkast | Jurjen Burghgraef
13.30 uur | Bluswatervoorziening en brandputten in het buitengebied | Martin Luinstra
14.10 uur | Beheersen van natuurbranden | Jelmer Dam
14.50 uur | Pauze
15.30 uur | Lancering Elektra brochure | Berry Looijen
15.45 uur | Persoonlijk verhaal vanuit de Brandwondenstichting en actie Serious Request
16.30 uur | Netwerkborrel
Kosten
Voor medewerkers werkzaam bij een lid of bij een (associate) partner van het Verbond van Verzekeraars zijn aan deelname geen kosten verbonden. Deze bijeenkomst valt onder het lidmaatschap of partnershipbijdrage. Weet je niet zeker over jouw organisatie lid is van het Verbond van Verzekeraars check dan de ledenlijst of het overzicht met (associate) partners.
Voor medewerkers die aangesloten zijn bij Adfiz en NVGA bedragen de deelnamekosten € 153,00 (excl. btw).
Voor overige geïnteresseerden bedragen de kosten € 219,00 (excl. btw).
Voorwaarden
Annulering en no-show
Leden
Leden van het Verbond van Verzekeraars kunnen hun aanmelding annuleren tót 48 uur voor de bijeenkomst. Bij latere annulering of no-show wordt € 50,- (excl. btw) administratie-/organisatiekosten in rekening gebracht. Deze kosten worden niet in rekening gebracht als je je door een collega laat vervangen.
Als je je laat vervangen door een collega dan dient dit per e-mail te worden doorgegeven aan het organisatiebureau van de Insurance Academy zodat je geen factuur ontvangt.
Door inschrijving verklaart de deelnemer zich akkoord met bovengenoemde voorwaarden.
Betalende bezoekers
Annulering van de aanmelding is mogelijk tot 14 dagen na inschrijving. Bij latere annulering of no-show is het volledige deelnamegeld verschuldigd. Deze kosten worden niet in rekening gebracht als je je door een collega laat vervangen.
Als je je laat vervangen door een collega dan dient dit per e-mail te worden doorgegeven aan het organisatiebureau van de Insurance Academy zodat we de factuur voor deelname op de juiste naam kunnen zetten.
Door inschrijving verklaart de deelnemer zich akkoord met bovengenoemde voorwaarden.
De Preventiedag vindt plaats op donderdag 19 november bij de Midden Nederland Hallen.
Adres: Thorbeckelaan 123D, 3771 ED Barneveld
PA-certificaat
Na deze bijeenkomst ben je bijgepraat over een aantal belangrijke schaderisico's en de preventie daarvan.
Deze bijeenkomst draagt bij aan het actueel houden van relevante kennis en kunde over dit thema. Dit certificaat kan onderdeel zijn van eigen maatschappijprogramma’s op het gebied van Permanent Actueel (PA).
PE-punten
Met het bewijs van deelname (PA-certificaat) kun je op de website van het NIVRE (onder Permanente Educatie) zien of aan deze bijeenkomst PE-punten zijn toegekend.
Complianceregeling Mededinging
Deelnemers aan dit evenement vallen onder de Complianceregeling Mededinging van het Verbond en worden geacht zich te houden aan de geldende mededingingsregels en met de inhoud van de regeling bekend te zijn.
