Activiteitenoverzicht
Filter op tekst
Filter op Type activiteit
Filter op pijler
Filter op jaar
Filter op maand

Schademiddag 2025
Op 11 juni 2025 ben je welkom bij de Schademiddag van het Verbond in het Spant! in Bussum. In 8 deelsessies en met een keynote van Faiza Oulahsen verkennen we hoe de sector de transitie kan ondersteunen én verzekerbaar houden. Mis het niet!

Save the date - Verenigingsdag 2025
We nodigen je van harte uit om de Verenigingsdag 2025 bij te wonen. Een dag vol interessante activiteiten en de mogelijkheid om andere leden te ontmoeten en je verbondenheid met de vereniging te versterken.

Save the date - Data Dag 2025
Na het grote succes van voorgaande jaren organiseert het Verbond van Verzekeraars in 2025 opnieuw een Data Dag op donderdag 2 oktober met volop aandacht voor verantwoord inzetten van AI in de verzekeringswereld.

Save the date - Rechtsbijstandsmiddag 2025
Op donderdag 20 november organiseren we de Rechtsbijstandsmiddag 2025. Thema dit jaar: "De maatschappelijke relevantie van rechtsbijstandsverzekeraars- en organisaties". Vol met inspirerende sessies, interactieve discussies en netwerkmogelijkheden. Noteer de datum alvast, meer informatie volgt binnenkort!