Activiteitenarchief
Filter op tekst
Filter op Type activiteit
Filter op pijler
Filter op jaar
Filter op maand

Het blussen van brand in energieopslagsystemen
Energieopslagsystemen zijn sterk in opkomst. Zij brengen bijzondere (brand-)risico's met zich mee en een specifieke problematiek in geval van brand. Het blussen vereist kennis over en het juiste gebruik van blusmiddelen. Diverse deskundigen gaan hier in dit webinar nader op in.

Rechtsbijstand: Actualiteiten, veranderend klantgedrag en impact AI op de rechtshulp
Actualiteiten Rechtsbijstand en belangrijke thema’s voor de rechtshulppraktijk staan centraal in dit webinar. Naast de actualiteiten, aandacht voor 2 voor de rechtshulp relevante thema’s: Veranderend klantgedrag en Artificial Intelligence.

College 1 Duiding actuele Kifid-uitspraken verzekeringssector
In het eerste college behandelen Frank ’t Hart en Christian Wulf (Hart Advocaten) 6 onderwerpen waaronder: bewijslastverdeling als schade niet vastgesteld kan worden; schending mededelingsplicht en consequenties bij afsluiten verzekering op naam van een partner; schade als een claimbehandeling onnodig lang duurt.