Skip to Content

Op deze pagina is ook content beschikbaar exclusief voor leden Log in voor toegang of vraag account aan.
vip only members (600x250).jpg

Algemene Ledenvergadering Verbond van Verzekeraars-Agenda met bijlagen

Onze Algemene Ledenvergadering vind plaats op woensdag 16 december a.s., tussen 16.00 en 17.30 uur. In verband met de bijzondere omstandigheden rondom de Coronacrisis vindt deze ALV – evenals in het voorjaar – geheel digitaal plaats. U kunt zich nu aanmelden!

Kippen.jpg

Webinar: Aan de slag met thematisch IMVO-beleggingsbeleid!

De komende tijd organiseert het IMVO-convenant Verzekeringssector vijf aparte webinars over de vijf beleggingsraamwerken voor thematisch beleggingsbeleid. Het derde webinar in deze reeks gaat over Dierenwelzijn.

jongen - kinderrechten (600x250).jpg

Webinar: Aan de slag met thematisch IMVO-beleggingsbeleid!

De komende tijd organiseert het IMVO-convenant Verzekeringssector vijf aparte webinars over de vijf beleggingsraamwerken voor themagericht verantwoord beleggingsbeleid. Het tweede in deze reeks gaat over Kinderrechten en vindt plaats op 26 november.

ethisch kader en data met hart (600x250).jpg

Livestream Ethisch Kader Datatoepassingen: datakwaliteit en datagovernance

Vanaf 1 januari 2021 geldt het ethisch kader datatoepassingen als zelfregulering voor alle leden van het Verbond. Het kader stelt onder andere dat verzekeraars zorgen voor adequate datakwaliteit en dat zij de datagovernance borgen. Wat betekent dat en hoe kom je tot een adequate datakwaliteit? In dit webinar hoor je er alles over van KPMG en VGZ.