Het onderzoek wordt uitgevoerd door MarketResponse en richt zich op financiƫle dienstverleners die tussen september 2025 en september 2026 met Kifid te maken hebben gehad vanwege een klacht. In de vragenlijst kun je aangeven hoe je de klachtbehandeling en dienstverlening van Kifid ervaart en waar je mogelijkheden voor verbetering ziet. Ook komen het online klachtportaal en de website van Kifid aan bod.
Doe mee
Heb je een uitnodiging ontvangen? Vul dan de vragenlijst in. Jouw ervaringen geven Kifid waardevolle inzichten en helpen om de dienstverlening en klachtbehandeling verder te verbeteren.
Het onderzoek loopt van 5 oktober tot begin november 2026. De resultaten worden meegenomen in het jaarverslag van Kifid.