Skip to Content

Penni.io is gespecialiseerd in embedded insurance. Dit is een manier van het online aanbieden van verzekeringen, ingebouwd in een bestaand product of dienst om zo de verzekering gemakkelijker, relevanter en persoonlijker te maken. Denk aan een creditcard of een reisverzekering.

FRISS is gespecialiseerd in het geautomatiseerd opsporen van fraude en bijkomende risico's voor schadeverzekeringsmaatschappijen over de hele wereld. FRISS ontwikkelt  door AI aangestuurde opsporingsoplossingen voor acceptatie, claims en speciale onderzoekseenheden. FRISS-oplossingen dragen bij tot een daling van het loss ratio, maken winstgevende groei van de portefeuille mogelijk en verbeteren de klantervaring.

Hypotheek associate partnerships

Enkele maanden geleden verwelkomde het Verbond al zijn eerste associate partnerships: bijBouwe Hypotheken, Merius Hypotheken en Tulp Hypotheken; drie hypotheekverstrekkende regiepartijen.

Op weg naar een open platform

In 2019 heeft het Verbond de koers ingezet om zich als branchevereniging te verbreden naar een open platform. Een platform dat verzekeraars, stakeholders en organisaties van binnen en buiten de sector met elkaar verbindt. Gezamenlijk willen we meerwaarde creëren voor klanten, van elkaar leren en antwoorden bedenken op uitdagende vraagstukken die ons allemaal raken. Denk aan brancheverbreding, technologische ontwikkelingen, veranderend klantgedrag en duurzaamheid.

Ook geïnteresseerd in een associate partnership?

Associate partners krijgen toegang tot het netwerk van het Verbond en maken deel uit van het ecosysteem waarbij bijna alle Nederlandse verzekeraars zijn aangesloten. Neem contact met ons op als je de mogelijkheden wilt bespreken.