Skip to Content

Nieuws

06 november 2026

Den Haag gaststad Insurance Europe conferentie 2028

Den Haag is in 2028 het decor van de Algemene Ledenvergadering en internationale conferentie van Insurance Europe. Het Verbond van Verzekeraars stelde zich kandidaat en won de stemming. Het congres wordt gecombineerd met een bijeenkomst van de Global Federation of Insurance Associations (GFIA). Daarmee komen vertegenwoordigers uit de verzekeringssector van over de hele wereld naar de hofstad.

Lees meer

Uitgelicht

"Vertrouwen als kapitaal"

Hij was jarenlang hoofdredacteur van NRC en schreef blogs voor Mediahuis Fellow. Totdat hij eerder dit jaar tijdelijk op non-actief werd gezet nadat AI fictieve citaten had verwerkt in zijn teksten. Journalist Peter Vandermeersch vertelde zijn verhaal tijdens de Communicatiemiddag 2026 van het Verbond op dinsdagmiddag 27 oktober.

Het verhaal van Peter

Rosa Jansen "Elk slachtoffer heeft een eigen verhaal"

Ze houdt niet van lijstjes en rangschikkingen. “Ik snap dat iedereen graag wil weten welke casus de meeste impact op me heeft gehad, maar elk slachtoffer heeft een eigen verhaal.” Rosa Jansen was bijna tien jaar bestuursvoorzitter van Slachtofferhulp Nederland en de Stichting Perspectief Herstelbemiddeling. Tijdens een mini-symposium, waarin is teruggeblikt op haar werk voor slachtoffers, nam ze afscheid.

Een uitgebreid interview