
Module 3 van het PE-Programma voor executives en commissarissen 2023-2024
Voor: directeuren, bestuurders, toezichthouders, commissarissen of senior managers werkzaam in de verzekeringsbranche.
Opleidingspartner: Nyenrode Business Universiteit
Startdatum: 25 januari
Collegereeks Actualiteiten Personenschade (online)
Voor: letselschadebehandelaars, schaderegelaars en managers, juristen bij (rechtsbijstand)verzekeraars, belangenbehartigers werkzaam bij letselschadebureaus, advocaten en herstelgerichte dienstverleners zoals arbeidsdeskundigen.
Opleidingspartner: Kennedy Van der Laan
Startdatum: 6 februari
Collegereeks Bedrijfsvoering van een Verzekeraar (online/fysiek)
Voor: deze collegereeks is bedoeld voor managers, beleidsbepalers, schade-experts, product- of communicatiespecialisten, marketeers, (internal) auditors, managementondersteuners of voor iedere andere (verzekerings)professional die wil begrijpen hoe een verzekeraar werkt en een betere gesprekspartner wil zijn voor collega’s, het management of directie- en bestuursleden.
Opleidingspartner: UvA
Startdatum: 7 februari
Collegereeks Duiding Actuele Kifid-uitspraken verzekeringssector (online)
Voor: deze colleges zijn relevant voor onder andere klachtenfunctionarissen, juristen zoals legal counsels en advocaten in dienstbetrekking, compliance officers en managers die werkzaam zijn in de verzekeringssector. Heb jij een andere functie bij een verzekeraar of intermediair waarin je direct klantcontact hebt en/of te maken hebt met Kifid-uitspraken? Dan ben je ook van harte welkom.
Opleidingspartner: Hart Advocaten
Startdatum: 11 maart
Executive Insurance Program
Voor: aankomend bestuurders en beleidsbepalers. Ook relevant voor executives en toplevel-adviseurs met behoefte aan een praktijkgerichte benadering bij het overzien van de belangrijke vraagstukken in de sector.
Opleidingspartner: Nyenrode Business Universiteit
Startdatum: 16 september
Over de Insurance Academy
De Insurance Academy van het Verbond ontwikkelt opleidingen, trainingen en kennissessies voor leden en andere geïnteresseerden in de keten van verzekeraars.
Vaak in samenwerking met gerenommeerde opleidingspartners. Zo dragen we bij aan hoogwaardig vakmanschap in de verzekeringsbranche. Want verzekeren is een vak en daar zijn we trots op!
Meer weten? Lees meer op Insurance Academy, bekijk het activiteitenoverzicht en meld je aan voor de nieuwsbrief.